O nás

Dobrý den,

vítáme Vás na hodnotimecesko.cz, kde máte možnost vyjádřit Vaše názory na ubytování a služby jakéhokoli ubytovacího zařízení v České republice a postupně tak zlepšovat standard poskytovaných služeb.

Na našem webu Vám chceme umožnit dohledat si hodnocení objektů, které chcete navštívit a ujistit se tak, že Vás nečeká nepříjemné překvapení. Stejně tak doufáme, že Vám pomůže vybrat si to správné ubytování pro Vaši dovolenou, setkání s přáteli či firemní akci, které je již ostatními prověřené.

Mnoho majitelů či provozovatelů penzionů, hotelů, kempů, apartmánů, chat, chalup a dalších objektů se každý den snaží, aby Váš pobyt byl co nejpříjemnější, a myslíme si, že si zaslouží být pochváleni, protože jistě je jejich cílem nejen zisk, ale i spokojený host. A pokud má některý objekt ještě nějaké skulinky, kde je možné se zlepšit, určitě ocení Vaši zpětnou vazbu. Proto si, prosím, ani Vy nenechejte Vaši zážitky a pocity z cest pro sebe a napište, jak se Vám líbilo ubytování a poskytované služby. Vaše reference pomůže při výběru ubytování jiným a Vy zase můžete příště čerpat ze zkušeností ostatních. Ať se Vám na našich stránkách líbí!

Tým HodnotímeČesko

TOPlist CZIN.eu