Facebook
0 %
nehodnoceno Personál
nehodnoceno Čistota
nehodnoceno Jídlo
nehodnoceno Kvalita/cena
nehodnoceno Vybavení pokojů
Hodnoceno: 0x
Poslední reference:

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Typ objektu: Penzion

Školní 8
České Budějovice, 37010
Tel.: 387 314 949
Mobil:
Web: penzionminor.cz
E-mail: info@penzionminor.cz
Napsat referenci

Domácí mazlíčci vítáni Nekuřácký prostor Parkoviště Restaurace Televize Vhodné pro rodiny s dětmi Vhodné pro seniory WiFi
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části, nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou i služební cesty. Kromě kvalitního ubytování Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště monitorované kamerovým systémem. Penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony ve městě České Budějovice.


Oficiální fotografie
Fotografie od uživatelů

Popis

Rodinný tříhvězdičkový penzion Minor České Budějovice je oblíbené a levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice kvalitní a levné ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

Ubytování v penzionu Minor České Budějovice je kvalitní a je situováno v prostorných a pohodlných pokojích.

Připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu ubytování. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. V některých pokojích budete mít k dispozici kuchyňku s mikrovlnnou troubou. Ubytování v letních měsících Vám zpříjemní velké přenosné stojanové ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje.

Ubytování se psy, penzion Minor České Budějovice akceptuje.

Kapacita

Kapacita ubytování penzion Minor České Budějovice je 10 pokojů / 20 osob.

Penzion Vás mile překvapí příjemnou rodinnou atmosférou a poskytne Vám velice pěkné ubytování v prostorných a kvalitně zařízených pokojích.

Penzion Minor ubytování České Budějovice disponuje kuřáckými i nekuřáckými pokoji. Celé jedno poschodí penzionu je vyhrazeno pouze pro ubytování nekuřáků.

Penzion Minor nabízí v Českých Budějovicích pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pro náročnější hosty penzion nabízí ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmá pro 1 až 4 osoby.

Náročnějším hostům penzion nabídne ubytování v komfortně zařízeném dvoupokojovém apartmá.

Penzion Minor České Budějovice poskytuje ubytování hotelového typu, patří mezi často navštěvované penziony a oblíbené ubytování ve městě České Budějovice.

Je kladen veliký důraz na každodenní kvalitní úklid ubytování a perfektní čistotu celého objektu penzion Minor České Budějovice.

Domácí mazlíčci vítáni
Domácí mazlíčci vítáni
Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion Minor České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.
Nekuřácký prostor
Nekuřácký prostor
Pokoje jsou kuřácké i nekuřácké. Většina pokojů je nekuřáckých. Dvě poschodí penzionu jsou určena pouze pro nekuřáky. Na zahradě objektu penzionu je několik kuřáckých koutků.
Parkoviště
Parkoviště
Uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu penzionu, nepřetržitě monitorované kamerovým systémem.
Restaurace
Restaurace
Ubytování penzion Minor České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00 hodin. Večeře jsou podávány od 17:00 hodin.
Televize
Televize
Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.
Vhodné pro rodiny s dětmi
Vhodné pro rodiny s dětmi
Vhodné pro seniory
Vhodné pro seniory
WiFi
WiFi
Připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu ubytování.
Aquapark
Aquapark
Cyklostezky
Cyklostezky
Penzion Minor Vám během ubytování, ve Vašem volném čase doporučuje jízdu na kolech do širokého okolí Českých Budějovic, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách. Pro cykloturisty a milovníky in-line bruslení nabízíme stezku podél řeky Vltavy do Hluboké nad Vltavou.
Golf
Golf
Koupaliště
Koupaliště
Nákupní možnosti
Nákupní možnosti
Poblíž penzionu se nachází supermarkety UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, INTERSPAR, RESTAURACE McDonald’s a nákupní CENTRUM IGY České Budějovice.
Památky
Památky
Ubytování v penzionu lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.
Rybolov
Rybolov
Squash
Squash
Tenis
Tenis
Turistika
Turistika
V okolí Českých Budějovic se nachází mnoho cyklistických i turistických tras se spoustou historických památek.
ZOO
ZOO
Penzion Minor Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit Lovecký zámek OHRADA se ZOO.
TOPlist CZIN.eu